Współpraca

DLA AGENTÓW

Myślałeś kiedyś o pracy agenta ubezpieczeniowego? Interesujesz się finansami i chciałbyś sprawdzić się w tym zawodzie? Zapoznaj się z naszą ofertą, a następnie podejmij decyzję.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Nie wymagamy od Ciebie szerokiej wiedzy. Nie wymagamy, że będziesz pracował 12 godzin dziennie. Jedyne co w tej pracy jest konieczne to twoje zaangażowanie i odrobina umiejętności interpersonalnych. Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, a przekonywanie ich do twojego zdania przychodzi Ci łatwo – jest to praca dla Ciebie. Agent ubezpieczeniowy bowiem jest osobą, która będzie pozyskiwała klientów, gotowych do skorzystania z pomocy finansowej. Często niezdecydowanych lub nieświadomych – dlatego potrzebują osoby, która rozwieje ich wątpliwości. Jako agent nie będziesz pracował jak na etacie. Czas twojej pracy będzie zależał od Ciebie. To ty zdecydujesz ilu klientów pozyskasz, a firma wypłaci Ci prowizje od każdej przeprowadzonej sprzedaży jednej z usług finansowych, dostępnej w naszej ofercie.

Firma Kredytum.pl zapewni tobie dostęp do usług bankowych blisko 11 banków i 15 firm pożyczkowych. Będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów i przedstawianie im naszej oferty, w celu sprzedaży jak największej liczby produktów finansowych. Jeśli otaczasz się na co dzień dużą liczbą osób, pewnie nie będziesz miał problemu z poinformowaniem ich co możesz im zaproponować, aby uleczyć ich finanse. Badania mówią, że blisko 50 % dorosłych Polaków mogło lub chciałoby skorzystać z pożyczki. Jednym jednak brakuje wiedzy, innym natomiast odwagi, aby udać się do firmy pożyczkowej. Dla takich ludzi są agenci! Agent wyszukuje potencjalnych klientów i za sprawą rozmowy składa w ich imieniu wniosek o pożyczkę.

Zastanawiasz się pewnie czy ta praca wymaga biura, sekretarki, rozliczania dokumentów itp. Otóż nie, ale oczywiście zrobisz jak zechcesz. Możesz otworzyć własne biuro i korzystać z naszych usług podpisując umowę z brokerem . Możesz także być agentem mobilnym, który dopasowując się do stylu życia swoich klientów zapewni im możliwość spotkania tam gdzie klient sobie tego zażyczy. W obu przypadkach udzielimy Tobie wsparcia, które znacznie ułatwi prace. Dostaniesz dostęp do platformy, która zapewni tobie dostęp i możliwość zarządzania wszystkimi Twoimi sprzedażami. Za jej sprawą ułatwimy Tobie gromadzenie formalności oraz przeprowadzimy Cię przez cała procedurę składania wniosku. Dodatkowo uzyskasz dostęp do specjalnej infolinii dla naszych agentów, której zadaniem jest pomoc, a także pomożemy Ci w promocji. To wszystko zyskasz za darmo, podpisując z nami umowę współpracy. Zapraszamy serdecznie!

wejdź

DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Swoją ofertę współpracy kierujemy nie tylko do firm branży finansowej. Jeśli twoje przedsiębiorstwo potrzebuje pomocy w promocji lub chcesz zdobyć nowe rynki zbytu, właśnie natrafiłeś na spółkę, która każdego dnia trafia do tysięcy klientów. Aby to było możliwe wykorzystujemy nasze trzy podstawowe kanały dystrybucji jakimi są:

  • nasi agenci mobilni, rozsiani po całej Polsce,
  • call center, dzięki któremu utrzymujemy telefoniczny kontakt z tysiąca osób dziennie,
  • strony internetowe.

Możemy użyć tych kanałów, aby sprzedawać twoje usługi. Wystarczy, że zgłosisz do nas taką potrzebę, a wspólnie zastanowimy się nad formą współpracy. Pomyśl, ile zyskałbyś, gdyby każdy z naszych teledoradców w trakcie rozmowy z klientami oferował Twoje usługi. Przykładowo, jeśli prowadzisz salon meblowy, a nasz klient potrzebuje gotówki na zakup nowej kanapy do salonu, nasz agent zaproponuje mu zakupy w Twoim salonie, z wyjątkowo korzystną oferta kredytu ratalnego. Nasza spółka chętnie podejmie współpracę z partnerem z branży : telekomunikacyjnej, energetycznej, reklamowej, a nawet handlowej. Możemy wykorzystać swoją wiedze do pośredniczenia we wszelkiego rodzaju usługach. Wszystko zależy tylko od tego, abyś chciał podjąć z nami współpracę. Nasi pracownicy cały czas pracują nad rozwojem w każdej formie. W ciągu 5 lat działalności firmy, z małej kilkuosobowej firmy, staliśmy się liderem na rynku pośrednictwa kredytowego. Przyszedł czas, aby pójść kilka kroków na przód i podjąć współprace z Twoją firmą. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda nam się osiągnąć sukces !

wejdź

 

0 0 votes
Daj ocenę