Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

Panele podłogowe Łobżenica

Poradnik Klienta

Standardowe wymiary paneli podłogowych w biznesie budowlanym – Panele podłogowe są samym z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych do podłóg. Są one nieskończenie wiele zalet, dzięki obecnemu są tak często wybierane. Są modne, łatwe w utrzymaniu czystości, pasują do wszelkiego rodzaju wnętrza, tak i stosunkowo łatwo się je zakłada. Nie potrzeba do ostatniego wynajmować żadnej firmy, samemu bez problemu można sobie poradzić z wykończeniem podłogi panelami.

Panele podłogowe Dobra

Cechy charakterystyczne paneli podłogowych

Panele podłogowe można postawić w jakimkolwiek miejscu. Ich różny wybór kolorystyczny a ponadto imitacyjny sprawia, że bogata je bez problemu dopasować do różnych zabiegów w których zostały urządzone pomieszczenia. Panele podłogowe będą to pasować do pomieszczeń wyposażonych w sposobie klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy glamour. Ich style są bardzo bogate, można bez problemu kupić panele białe, w stopniach szarości, brązu i nawet panele czarne. Ale najważniejszą sprawą na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie paneli, są ich kształty.

Zobacz również Wypalarnia kawy opinie

Od tegoż jaka istnieje długość paneli podłogowych, zależy ilość paczek niezbędnych do kupienia. Przed zakupami należy a dobrze zmierzyć powierzchnię użytkową pomieszczenia, w jakim planuje się umieścić na ziemi panele i policzyć ile metrów kwadratowych paneli będzie przydatnych.

Panele podłogowe Dobra

Panele podłogowe Dobra

Panel podłogowy wymiary

Standardowy panel podłogowy ma rozmiary od 80cm do 220 cm, szerokość od 13 do 21 centymetrów i grubość paneli od 8 do 22 milimetrów. Wymiary panela podłogowego klasycznego to 1.30m długości na 0.20m wielkości i 8mm grubości. Takie panele można zlokalizować w wszystkim sklepie budowlanym. Kupując panele o takich wymiarach, zwykle możemy się spotkać spośród tym, iż w paczce będzie 2, 47 m2. Jeżeli dlatego na przykład salon, jaki wymagamy wyremontować ma podłogę o powierzchni 10m2, to będziemy wymagali zakupić cztery paczki danych paneli podłogowych.

Wymiary paneli niestandardowych

Poza panelami o klasycznych wymiarach, można się jeszcze w sklepach natknąć na panele o trochę innych wymiarach, bardziej interesujących. Do nich ważna na pewno zaliczyć panele, które są bardzo wąskie. Ich szerokość nie przekracza 13cm, są czyli one o wielu węższe niż tradycyjne panele podłogowe. Tak samo istnieje ponad z panelami bardzo szybkimi, które posiadają nie bardzo niż 80cm długości. Takie młode i wąskie panele podłogowe sprawdzą się w niskich pomieszczeniach, w wypadku znacznie długich pomieszczeń montowanie takich małych i szybkich paneli będzie znacznie czasochłonne i ciężkie.

Panele podłogowe Dobra

Ile jest paneli w paczce?

Wszystkie panele podłogowe są sprzedawane w paczkach. Nie obejmuje szans zakupu paneli na wartość, ale można oddać do sklepu nie otwartą paczkę paneli, jeśli kupowało się ich za bardzo. To ile w określonej paczce znajduje się metrów kwadratowych paneli, zależy od wymiarów poszczególnych paneli. W ruchu spośród tymże głównie w paczce znajduje się od 8 do 10 paneli podłogowych. O toż stwierdzić przy zakupie, bo dzięki temu szybko można wymienić ilość potrzebnych paczek z panelami podłogowymi.

Panele podłogowe Dobra

Po wymiarach paneli podłogowych dowiesz się więcej tutaj: Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments