Leasing uproszczony

Sprawny pojazd to podstawa funkcjonowania większości przedsiębiorstw, nie tylko branży turystycznej i transportowej.

Wiemy o tym bardzo dobrze, dlatego nasi agenci przygotowali specjalne oferty leasingowe dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje atrakcyjnego sprzętu bez konieczności angażowania wielkich nakładów finansowych w momencie zakupu.

Nie ważne czy zależy Tobie na :

  • Samochodzie osobowym dla pracowników,
  • Autobusie, autokarze
  • Samochodzie ciężarowym lub transportowym
  • Ciągniku rolniczym czy kombajnie,
  • Sprzęcie specjalistycznym oraz medycznym 

Swoją oferte kierujemy do każdej firmy zarówno małej jak i większej. Jesteśmy gotowi pomóc każdemu. Nasza oferta leasingu uproszczonego zapewnia minimalny czas realizacji całej procedury. Tym oferta leasingu różni się od  kredytu – w przypadku pierwszej nie czekasz kilkunastu dni na podjęcie przez bank decyzji. Nie musisz ponadto kompletować szeregu dokumentów, których wymagają banki. U nas leasing to proste zasady i minimum formalności. Cała procedurę załatwisz w kilka dni, a praktyka pokazuje, że w wielu przypadkach czas realizacji nie przekracza 3 dni od chwili złożenia Twojego wniosku. Po tym czasie dostajesz kluczyki do swojego nowego samochodu, który oczywiście wcześniej wybierzesz.

Szybkość i uczciwość to nasza domena.

Jeżeli jesteś zainteresowany leasingiem sprzętu niezbędnego do funkcjonowania Twojej działalności gospodaerczej – nie czekaj – skontaktuj się z naszym agentem już teraz. W trakcie rozmowy z naszym agentem zostanie przedstawiona Tobie najlepsza oferta, której warunki będziesz mógł oczywiście negocjować. Swoją ofertę kierujemy także do indywidualnych osób.

Reklama Sędziszów

Wielokrotnie słyszymy z pozostałych źródeł, że zasięgi to przedmiot, co wysoce zawiera się dla influencerów na Instagramie. To one przesuwają się na ich pewne przychody

Czytaj więcej »
O serwisie

Serwis internetowy www.funduszmicro.pl stworzony został z myślą o każdym użytkowniku szukającym najkorzystniejszych ofert i kuponów sklepowych, usług , produktów,  czy gier. Na powyższej stronie regularnie aktualizowane są bieżące oferty promocyjne operatorów, oraz pakiety usług innych firm konkursowych. Tylko w tym serwisie znajdziesz zawsze aktualne pakiety dla rodzin, usług biznesowych, oraz oferty promocyjne. Przeczytać możesz również artykuły o najciekawszych nowinkach technologicznych i promocyjnych, oraz wszelkich usługach oferowanych przez dostawców i reklamodawców. Serwis Kupon sklep promocje nie jest własnością, ani pod patronatem żadnego z marketów czy operatorów. Wszelkie zamieszczone pod tym adresem informacje, oraz elementy graficzne nie mają nic wspólnego z operatorem czy sklepem , marketem. Ponadto żadna firma operatorska nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tu treści, oraz grafiki, a także wystawione tu opinie o produktach czy firmach. Serwis działa na zasadzie programu affilacyjnego i promującego produkty oraz serwisy partnerskie. Wszelkie reklamacje związane z działaniem powyższego serwisu internetowego należy składać do operatora serwisu.

0 0 votes
Daj ocenę