leasing bez bik

Leasing Koluszki zadzwoń 887 332 665

Poradnik Klienta

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: kredytu i wynajmu.
Przedmiot leasingu na podstawie umowy nie staje się twoją własnością, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Przedbórz

Najczęściej leasing dotyczy samochodów, chociaż różne urządzenia, które są Ci potrzebne w trakcie zarządzania firmą możesz mieć, za pomocą tej metody. Nowo powstałe firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, infolinii czy sms. Jasne jest, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

Podczas rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a są naprawdę nieliczne) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Kontakt z agentem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Najważniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. W przypadku pojazdów,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest banalne. Wybierasz samochód, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
możesz już odebrać nowy samochód. Korzyści działania są nie do przecenienia. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty tylko tankujesz, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane ubezpieczenia gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w przypadku kolizji, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Niewątpliwy atut to fakt, że nie musisz wykupywania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i zabieganie o atrakcyjną cenę także nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Przedbórz oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz przekształcić zapisy umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każda osoba może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w przypadku leasingu dla firm. Podpisujemy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu wykupu samochodu.

Firma Leasing Przedbórz będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie wymaga informowania banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jest to więc bardzo wysoka korzyśćjeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Przedbórz

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments