Jak zacząć zarabiać w sieci?

Jak zacząć zarabiać w sieci?

Firma Poradnik Klienta

Kto może zacząć współpracę ? Do Traider.pl może dołączyć każdy. Nieważne jest to, czy przyszły agent pośredniczący w sprzedaży produktów finansowych jest właścicielem firmy, czy nie. Z każdym chętnym , po wprowadzeniu i zastanowieniu się, zawierana jest umowa, albo na podstawie współpracy, jeśli jest to działalność gospodarcza, albo na podstawie umowy cywilnoprawnej, w przypadku gdy jest to osoba fizyczna.

Jak zacząć zarabiać w sieci?

 

Optymalnym rozwiązaniem jest oczywiście to, by nowy operator bankowy, miał dostęp do klientów. Nie musi to być zbyt skomplikowana procedura, kojarzona z szukaniem swoich pierwszych klientów wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli współpracownik z Traider prowadzi własny sklep, komis samochodowy, biuro ubezpieczeniowe lub nawet gdy oferuje sprzedaż usług telefonicznych między innymi sieci PLAY, to może cieszyć się dużą bazą potencjalnych kredytobiorców. A jest naprawdę o co się starać. Przede wszystkim Kredytu.pl wprowadza swoich nowych agentów w temat sprzedaży produktów finansowych bez pobierania żadnych opłat. Darmowe są także wszelkiego rodzaju materiały reklamowe, takie jak ulotki, banery, czy ogłoszenia w prasie lokalnej. Jest to zatem świetna propozycja zarabiania swoich pierwszych pieniędzy bez obowiązkowego wkładu własnego.

Na wypłacanie prowizji, a także korzystanie z innych profitów nie trzeba czekać za długo. Prowizje wypłacane są w każdy poniedziałek. Czyli agenci mogą cieszyć się bardzo dużą płynnością finansową, bez obaw czekania na gotówkę długich miesięcy, jak w przypadku niektórych programów partnerskich.

Co otrzymuje agent Traider?

Na początku jest to oczywiście zestaw startowy, składający się z materiałów reklamowych. Pośrednicy otrzymują szereg informacji o dostępnych produktach, które znajdują się w ofercie Traider. Oprócz sprzedaży kredytów, pożyczek pozabankowych, a także atrakcyjnych ubezpieczeń, pośrednik może zajmować się również windykacją należności. Za każdą ściągniętą zaległą płatność, pośrednik otrzymuje stosowne wynagrodzenie.

Oprócz tego, że pośrednik sam zarabia na sprzedaży produktów finansowych, to może sam podpisywać umowę z agentami, na których również zarabia. Pośrednik nie martwi się o księgowość, formułowanie umów ze swoimi agentami i nie musi się obawiać, że popełni błąd podczas kalkulacji zysków jego agentów. Wszystko znajduje się w systemie, który pozwala na bardzo prostą i szybką obsługę formalności.

Rejestracja do systemu nie jest skomplikowaną procedurą. Wykonując czynności krok po kroku, w szybkim czasie można wypełnić formularz rejestracyjny, wydrukować go, podpisać, a następnie wysłać do biura Traider. W ciągu 14 dni od momentu rejestracji, pośrednik otrzyma wszelkie informacje, dane do kontaktu, a także materiały służące do rozpoczęcia akcji marketingowej.

Jedną z największych zalet jest również to, że bez problemu można dysponować produktami finansowymi pod różnymi markami. Wśród firm, którymi pośrednik dysponuje, znajduje się chociażby incredit lub popularny w ostatnich sezonach vivus.pl. Jest to spory plus, ponieważ agent nie ma żadnych narzuconych ograniczeń i wyszukuje najkorzystniejszą w chwili obecnej ofertę dla swojego klienta.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments