Inpost Paczkomat

Inpost Paczkomat Dygowo zadzwoń 730 608 208

Zachodniopomorskie

Świat szybko się zmienia, a transakcje zakupowe online są na rekordowo wysokim stopniu. Obecnie poza robieniem zakupów online, często sprzedajemy za pośrednictwem różnych serwisów. Czy zamówienie kuriera jest duże? Co chodzi zrobić, żeby nadać przesyłkę? Na te oraz drugie pytania przyjmę w poniższym artykule. Dziś skoncentruję się na którymkolwiek spośród niezwykle ciekawych przewoźników- firmie Inpost.

Inpost Paczkomat Szczecin zadzwoń 730 608 208

Dlaczego Inpost?

Dlaczego Inpost istnieje właściwie atrakcyjny? Szczególnie teraz, kiedy mocno ograniczamy osobisty związek spośród drugimi, zamawianie przesyłek i odbiór ich w paczkomatach był się bardzo wygodny. Paczkomaty dobre są całą dzień, a paczkę można przyjąć w każdym momencie przed upływem 48 godzin od otrzymania wiadomości. W ofercie Inpost znajdziemy również usługi niewymagające pochodzenia spośród domu- na przykład zamówienie kuriera.

Expresowa wysyłka
Expresowa wysyłka

Inpost Paczkomat Szczecin zadzwoń 730 608 208

Zamów kuriera – opcja pierwsza

Jak zamówić kuriera, aby zabrał od nas paczkę? Sam proces nie jest ciężki, podaje się tylko z trzech prostych kroków.

Ważny spośród nich to znane zadanie- musimy przygotować paczkę do transportu- właściwie ją uratować i zapakować. Kolejny krok- zamów kuriera. Odbywa się to łatwo- za pomocą strony internetowej. Wprowadzamy niezbędne dane dotyczące przesyłki, deklarujemy wymiary i adres (zarówno klienci jak również nadawcy). Drukujemy etykietę i przyklejamy ją w dostępne miejsce na opakowaniu (kopercie). Po uiszczeniu opłaty kurier odbiera przesyłkę ze wybranego adresu. Nawet wydając paczkę kurierowi masz opiekę ponad tym, gdzie się znajduje. Umożliwia to droga śledzenie paczek.

Śledzenie paczek

Śledzenie paczek możliwe jest zbyt pomocą aplikacji mobilnej – Inpost Mobile. Za pomocą smartfona otrzymujemy powiadomienia dotyczące statusów przesyłki. Jesteśmy w stopniu sprawdzić zarówno jej rozmiar, jak również poszczególne etapy transportu. Co ciekawe, za pomocą aplikacji odpowiedzialna jest lista punktów Inpost, w jakich można nadać lub odebrać przesyłkę. Dla użytkowników, którzy nie wymagają lub nie mogą brać z aplikacji śledzenie paczek oraz jest wygodna. Operator każdorazowo udostępnia smsem numer paczki. Dodatkowo na domowej właściwości internetowej po wejściu numeru z sms umożliwia sprawdzenie na jakim aktualnie czasie jest zamówiona przesyłka. Proste, prawda?

Inpost Paczkomat Szczecin zadzwoń 730 608 208

Na placu funkcjonuje wiele stron, które pomagają śledzenie paczek wysłanych za pomocą innych firm- na przykład https://www.sledzenie-paczek.pl/ oraz eksprespoczta.pl/ . W samym miejscu możemy stwierdzić po numerach przewozowych stany i lokalizację zamówionych przedmiotów. Szczegółowe śledzenie przesyłek Inpost jest dodatkowe ze względu na technologii operatora, jaki w dowolnym pomieszczeniu pobytu paczki skanuje ją i stawia w trybie.

Inpost Paczkomat Szczecin zadzwoń 730 608 208

Zamów kuriera- opcja druga

W możliwości pierwszej kurier odbiera od nas paczkę ze wybranego adresu. Opcja druga, alternatywna umożliwia nadanie paczki w paczkomacie.

Paczkomaty to coraz popularniejsze systemy na nadawanie i odbieranie przesyłek. Na korzyść działa przede wszystkim czas zaczęcia- dobre są całą dzień. Drugą korzyścią istnieje okazję zdalnego otwierania skrytek (za pomocą telefonu komórkowego, po zweryfikowaniu lokalizacji). Największy partner firmy- Allegro nie tylko umożliwia na domowej właściwości podgląd śledzenia paczki. Allegro we współpracy z Inpost przygotowało program Smart, jaki oferuje u sprzedawców, którzy do niego przystąpili opcję bezpłatnej dostawy do klienta za pomocą paczkomatu po dokonaniu zakupów za minimum 40 złotych. Co wspólnego ma więc paczkomat z nadaniem przesyłki?

Opcja zamów kuriera za pomocą paczkomatu to informację. Pierwsze etapy polecenia są odpowiednie do codziennego odbioru paczki przez kuriera. Naszym zadaniem jest zapakowanie przesyłki i wprowadzenie danych do Managera Paczek na części internetowej InPost. Zaznaczamy wtedy konkretny paczkomat, w jakim umieścimy przesyłkę. Ten taktyka jest tańszy i często krótszy niż oczekiwanie na kuriera. Po udaniu się do wybranego paczkomatu zaznaczamy chęć nadania paczki i przynosimy numer etykiety. System jest ascetyczny i intuicyjny, i wszystek proces nie jest dłużej niż kilka sekund. Należy pamiętać, że skrytki w paczkomatach mają określone wymiary. Nadając przesyłki o dużych gabarytach sprawdźmy, czy zmieszczą się w wybranej przez Was lokalizacji.

Inpost Paczkomat Szczecin zadzwoń 730 608 208

Obojętnie z jakiej opcji skorzystamy, zamówienie kuriera Inpost jest intuicyjne, szybkie a znacznie przydatne.

Inpost Paczkomat Szczecin zadzwoń 730 608 208

zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem Inpost?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments