Pożyczki dla firm

Przedstawiamy doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą liczyć na kredyt w banku.

Wiemy przecież, że zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest łatwym sposobem zarobienia na chleb, a problemy finansowe mogą przydarzyć się każdemu. Uważamy, że to właśnie wtedy powinieneś mieć możliwość uzyskania pomocy, aby z tych problemów wyjść obronną ręką.

Nasza spółka oferuje Tobie specjalną pożyczkę dla przedsiębiorców, do której wzięcia nie będziemy potrzebowali wglądu do twojej historii kredytowej w BIK, nie będziesz musiał informować nas o powodzie, dla którego bank odmówił Ci pomocy.

Całą procedurę pożyczkową załatwimy w oparciu o minimum formalności, ponieważ cenimy Twój czas!

Nie ważne jest dla nas to, czy pieniądze przeznaczysz na zakup nowego sprzętu, spłatę zaciągniętych wcześniej długów czy wypłaty dla swoich pracowników – to będzie tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Nie musisz deklarować celu, na który przeznaczysz, pożyczone przez nas, pieniądze. Jedyne czego będziemy od Ciebie wymagali to terminowa spłata, a warunki na jakich jej dokonasz ustalimy indywidualnie.

Nie czekaj dłużej, tylko zadzwoń na naszą infolinie, aby dowiedzieć się więcej szczegółów współpracy. Naszą ofertę kierujemy do każdego przedsiębiorcy z sektora micro. Nie ważne czy Twoja firma ma siedzibę w Poznaniu, Warszawie czy w Koszalinie. Nasz agent, przyjedzie do Ciebie i przedstawi naszą ofertę.

Banner Innowacyjna Gospodarka UE