Oferta leasingu dla Twojej firmy

Sprawny pojazd to podstawa funkcjonowania większości przedsiębiorstw, nie tylko branży turystycznej i transportowej.

Wiemy o tym bardzo dobrze, dlatego nasi agenci przygotowali specjalne oferty leasingowe dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje atrakcyjnego sprzętu bez konieczności angażowania wielkich nakładów finansowych w momencie zakupu.

Nie ważne czy zależy Tobie na :

  • Samochodzie osobowym dla pracowników,
  • Autobusie, autokarze
  • Samochodzie ciężarowym lub transportowym
  • Ciągniku rolniczym czy kombajnie,
  • Sprzęcie specjalistycznym oraz medycznym 

Swoją oferte kierujemy do każdej firmy zarówno małej jak i większej. Jesteśmy gotowi pomóc każdemu. Nasza oferta leasingu uproszczonego zapewnia minimalny czas realizacji całej procedury. Tym oferta leasingu różni się od  kredytu – w przypadku pierwszej nie czekasz kilkunastu dni na podjęcie przez bank decyzji. Nie musisz ponadto kompletować szeregu dokumentów, których wymagają banki. U nas leasing to proste zasady i minimum formalności. Cała procedurę załatwisz w kilka dni, a praktyka pokazuje, że w wielu przypadkach czas realizacji nie przekracza 3 dni od chwili złożenia Twojego wniosku. Po tym czasie dostajesz kluczyki do swojego nowego samochodu, który oczywiście wcześniej wybierzesz.

Szybkość i uczciwość to nasza domena.

Jeżeli jesteś zainteresowany leasingiem sprzętu niezbędnego do funkcjonowania Twojej działalności gospodaerczej – nie czekaj – skontaktuj się z naszym agentem już teraz. W trakcie rozmowy z naszym agentem zostanie przedstawiona Tobie najlepsza oferta, której warunki będziesz mógł oczywiście negocjować. Swoją ofertę kierujemy także do indywidualnych osób.

 

Banner Innowacyjna Gospodarka UE